Delavnico sta vodila učitelja Sabina Košir in Vlado Cizl, ki sta predstavila smotrnost ločenega službenega in zasebnega e-naslova. Vsi učitelji smo podatke za vpis v e-poštni predal in AAI račun. Po vpisu smo skupaj pregledali osnovne funkcije, ki so nam na voljo v Arnesovi pošti in se z njimi naučili tudi opravljati. Sledila je razlaga digitalnih identitet in prikaz upravljanja z njimi.

Zapisala ekipa DDK

• Digitalna strategija šole in delavnice v okviru projekta DDK

Dejavnosti, vezane na digitalno strategijo ter projekt Dvig digitalne kompetentnosti, se izvajajo po predvidenem planu. V začetku šolskega leta smo učitelji skupaj z vodstvom spisali digitalno strategijo šole in začrtali smernice za nadaljnje delo.

• Osvojili smo Guinnessov rekord

V četrtek, 16. 2. 2023, so naši učenci sodelovali v največjem spletnem kvizu o varni rabi interneta na svetu, ki sta ga pripravila A1 Slovenija in zavod Varni internet.

Preberite več ...
  • Digitalne identitete izobraževalcev in novi e-poštni računi

Učitelji smo se v torek, 27. 9. 2022, udeležili delavnice v sklopu projekta DDK, na kateri smo se seznanili z uporabo digitalnih identitet in Arnesovega e-poštnega naslova, ki ga bomo v prihodnjem mesecu začeli uporabljati tudi za uradno komunikacijo.

• PROJEKT DVIG DIGITALNE KOMPETENTNOSTI V TEKU

V drugi polovici šolskega leta smo pričeli sodelovati na dvoletnem projektu Dvig digitalne kompetentnosti.