Sreča je srečati prave ljudi, ki v tebi pustijo dobre sledi. (Tone Pavček)
RAZRED SKUPAJ RAZREDNIK
1. vzgojno-izobraževalno obdobje 1.  19 Janja Omerzu, Andraž Zaplotnik
  2.  21 Manuela Fridl
  3.  23 Natalija Vahčič
2. vzgojno-izobraževalno obdobje 4.  25 Sonja Volk
  5.  26 Jana Kovačič
  6.  25 Lucija Kevo
3. vzgojno-izobraževalno obdobje 7.  20 Marija Pavlovič
  8. a  16 Ela Verstovšek Tanšek
  8. b  14 Tjaša Verstovšek
  9. a  17 Mira Vogrin
  9. b  16 Simona Grubič
SKUPAJ 11 oddelkov  222  

 

 

ŠOLSKI OKOLIŠ

ARTIČE
Dečno selo, Glogov Brod, Arnovo selo, Spodnja Pohanca, Trebež, Dolenja vas pri Artičah, Zgornji Obrež, Gornji Lenart (del)

 

SROMLJE
Curnovec, Volčje, Oklukova Gora, Zgornja Pohanca, Silovec

 

PEČICE

 

KRIŽE

 

OSREDEK pri Podsredi (občina Kozje)

 

ŠOLSKI PROSTOR:
Šolska stavba Artiče 39, dvorišče, športno igrišče, otroško igrišče, park, sadovnjak, orodjarna, kozolec, sadovnjak, dovozna pot, parkirišče. Tu veljajo pravila šolskega reda.

 

 

URNIKI ODDELKOV

 

RAZRED: 1.   Janja Omerzu

URA PON TOR SRE ČET PET
1.  SLJ  MAT MAT  SLJ  SLJ

2.

 SLJ  SLJ  SLJ  MAT  MAT

3.

 ŠPO  SPO  NIP N1A  SPO  ŠPO

4.

 LUM  GUM  SPO ŠPO NIP N1A

5.

 GUM    DOP, DOD  LUM  
6.          

 

 

RAZRED: 2.   Manuela Fridl

URA PON TOR SRE ČET PET
1.  SLJ  MAT  SLJ  MAT SPO

2.

 SLJ  ŠPO  SLJ  ŠPO  ŠPO

3.

 SPO  SLJ  MAT  SLJ  SLJ

4.

 TJA  SPO  LUM  TJA MAT

5.

 GUM  PREPEVALNICA  LUM  GUM  DOP, DOD
6.          

 

 

RAZRED: 3.   Natalija Vahčič

URA PON TOR SRE ČET PET
1.  SLJ MAT MAT ŠPO MAT

2.

 ŠPO  SLJ SLJ  TJA SLJ

3.

 TJA  SLJ ŠPO  MAT  SLJ

4.

 MAT  LUM  SPO  SPO SPO

5.

 GUM  IND OPZ LUM  SLJ  GUM
6.  DOP/IND OPZ        
7.          

 

 

RAZRED: 4.  Sonja Volk

URA PON TOR SRE ČET PET
1. OSK/GUM ŠPO ŠPO MAT  TJA

2.

 SLJ  MAT GUM SLJ  SLJ

3.

 SLJ  SLJ TJA  ŠPO  MAT

4.

 MAT  NIT  MAT NIT LUM

5.

 DRU  DOP, DOD  DRU NIT LUM
6.  NTE NŠP  NEM    

 

 

RAZRED: 5. Jana Kovačič

URA PON TOR SRE ČET PET
1. SLJ MAT  TJA MAT DRU

2.

 MAT  OSK/GUM  ŠPO SLJ  SLJ

3.

 ŠPO  SLJ MAT GUM  SLJ

4.

 NIT  NIT NIT DRU TJA

5.

 TJA  GOS DRU  GOS  LUM
6.     DOP, DOD ŠPO LUM
7.   PROMET   PROMET  

 

 

RAZRED: 6.   Lucija Kevo

URA PON TOR SRE ČET PET
1. TJA MAT TIT/GOS SLJ MAT

2.

SLJ TJA GOS/TIT ZGO SLJ

3.

SLJ ŠPO TJA MAT NAR

4.

NAR ZGO MAT TIT/GOS GUM

5.

LUM SLJ ŠPO GOS/TIT ŠPO
6. LUM OSK   TJA  
7.          

 

 

RAZRED: 7.   Marija Pavlovič

URA PON TOR SRE ČET PET
1. MAT GEO MAT SLJ MAT

2.

TJA DKE TJA MAT SLJ

3.

TIT DKE SLJ NAR ZGO

4.

SLJ NAR ŠPO GUM GEO

5.

ŠPO NAR ZGO TJA TJA
6.       OSK  

7.

         

 

 

RAZRED: 8. a   Ela Verstovšek Tanšek

URA PON TOR SRE ČET PET
1. ZGO SLJ OSK/SLJ MAT ŠPO

2

BIO/GEO TIT MAT LUM MAT

3.

SLJ TJA FIZ LUM TJA

4.

FIZ GUM ZGO GEO KEM

5.

MAT ŠPO TJA KEM SLJ
6.       BIO  

7.

         

 

 

RAZRED: 8. b   Tjaša Verstovšek

URA PON TOR SRE ČET PET
1. SLJ TJA GEO BIO/GEO BIO

2.

MAT SLJ OSK/SLJ DKE KEM

3.

KEM TIT MAT DKE SLJ

4.

ZGO ŠPO FIZ TJA ŠPO

5.

FIZ MAT GUM MAT TJA
6.       ZGO  

7.

         

 

 

RAZRED: 9. a   Mira Vogrin

URA PON TOR SRE ČET PET
1. ŠPO MAT BIO GUM SLJ

2.

FIZ KEM LUM FIZ TJA

3.

TJA BIO LUM ZGO ŠPO

4.

MAT SLJ SLJ KEM MAT

5.

SLJ TJA MAT GEO ZGO
6.       OSK/SLJ  
7          

 

 

RAZRED: 9. b   Simona Grubič

URA PON TOR SRE ČET PET
1. FIZ KEM TJA TJA GEO

2.

SLJ ZGO GEO KEM ZGO

3.

MAT MAT GEO FIZ MAT

4.

ŠPO TJA BIO MAT SLJ

5.

GUM SLJ SLJ ŠPO BIO
6.       OSK/SLJ  
7          

 

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2022 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka