RAZRED SKUPAJ RAZREDNIK
1. vzgojno-izobraževalno obdobje 1.  19 Janja Omerzu, Andraž Zaplotnik
  2.  21 Manuela Fridl
  3.  23 Natalija Vahčič
2. vzgojno-izobraževalno obdobje 4.  25 Sonja Volk
  5.  26 Jana Kovačič
  6.  25 Lucija Kevo
3. vzgojno-izobraževalno obdobje 7.  20 Marija Pavlovič
  8. a  16 Ela Verstovšek Tanšek
  8. b  14 Tjaša Verstovšek
  9. a  17 Mira Vogrin
  9. b  16 Simona Grubič
SKUPAJ 11 oddelkov  222  

 

 

ŠOLSKI OKOLIŠ

ARTIČE
Dečno selo, Glogov Brod, Arnovo selo, Spodnja Pohanca, Trebež, Dolenja vas pri Artičah, Zgornji Obrež, Gornji Lenart (del)

 

SROMLJE
Curnovec, Volčje, Oklukova Gora, Zgornja Pohanca, Silovec

 

PEČICE

 

KRIŽE

 

OSREDEK pri Podsredi (občina Kozje)

 

ŠOLSKI PROSTOR:
Šolska stavba Artiče 39, dvorišče, športno igrišče, otroško igrišče, park, sadovnjak, orodjarna, kozolec, sadovnjak, dovozna pot, parkirišče. Tu veljajo pravila šolskega reda.

 

 

URNIKI ODDELKOV

 

RAZRED: 1.   Janja Omerzu

URA PON TOR SRE ČET PET
1.        SLJ  SLJ

2.

       MAT  MAT

3.

       SPO  ŠPO

4.

      ŠPO NIP N1A

5.

       LUM  
6.          

 

 

RAZRED: 2.   Manuela Fridl

URA PON TOR SRE ČET PET
1.      SLJ  MAT SPO

2.

     SLJ  ŠPO  ŠPO

3.

     MAT  SLJ  SLJ

4.

     LUM  TJA MAT

5.

     LUM  GUM  DOP
6.          DOD

 

 

RAZRED: 3.   Natalija Vahčič

URA PON TOR SRE ČET PET
1.     MAT ŠPO MAT

2.

    SLJ  ŠPO SLJ

3.

    ŠPO  MAT  SLJ

4.

     SPO  SPO SPO

5.

    LUM  SLJ  GUM
6.          
7.          

 

 

RAZRED: 4.  Sonja Volk

URA PON TOR SRE ČET PET
1.     OSK MAT  TJA

2.

    OSK SLJ  SLJ

3.

    ŠPO  ŠPO  MAT

4.

     MAT NIT LUM

5.

     DRU NIT LUM
6.      OSK    

 

 

RAZRED: 5. Jana Kovačič

URA PON TOR SRE ČET PET
1.      OSK MAT DRU

2.

     OSK SLJ  SLJ

3.

    MAT GUM  SLJ

4.

    NIT DRU LUM

5.

    DRU  GOS  LUM
6.     OSK ŠPO LUM
7.       KOI  

 

 

RAZRED: 6.   Lucija Kevo

URA PON TOR SRE ČET PET
1. TJA MAT TIT/GOS SLJ MAT

2.

SLJ TJA GOS/TIT ZGO SLJ

3.

SLJ ŠPO TJA MAT NAR

4.

NAR ZGO MAT TIT/GOS GUM

5.

LUM SLJ ŠPO GOS/TIT ŠPO
6. LUM OSK   TJA  
7.          

 

 

RAZRED: 7.   Marija Pavlovič

URA PON TOR SRE ČET PET
1. MAT GEO MAT SLJ MAT

2.

TJA DKE TJA MAT SLJ

3.

TIT DKE SLJ NAR ZGO

4.

SLJ NAR ŠPO GUM GEO

5.

ŠPO NAR ZGO TJA TJA
6.       OSK  

7.

         

 

 

RAZRED: 8. a   Ela Verstovšek Tanšek

URA PON TOR SRE ČET PET
1. ZGO SLJ OSK/SLJ MAT ŠPO

2

BIO/GEO TIT MAT LUM MAT

3.

SLJ TJA FIZ LUM TJA

4.

FIZ GUM ZGO GEO KEM

5.

MAT ŠPO TJA KEM SLJ
6.       BIO  

7.

         

 

 

RAZRED: 8. b   Tjaša Verstovšek

URA PON TOR SRE ČET PET
1. SLJ TJA GEO BIO/GEO BIO

2.

MAT SLJ OSK/SLJ DKE KEM

3.

KEM TIT MAT DKE SLJ

4.

ZGO ŠPO FIZ TJA ŠPO

5.

FIZ MAT GUM MAT TJA
6.       ZGO  

7.

         

 

 

RAZRED: 9. a   Mira Vogrin

URA PON TOR SRE ČET PET
1. ŠPO MAT BIO GUM SLJ

2.

FIZ KEM LUM FIZ TJA

3.

TJA BIO LUM ZGO ŠPO

4.

MAT SLJ SLJ KEM MAT

5.

SLJ TJA MAT GEO ZGO
6.       OSK/SLJ  
7          

 

 

RAZRED: 9. b   Simona Grubič

URA PON TOR SRE ČET PET
1. FIZ KEM TJA TJA GEO

2.

SLJ ZGO GEO KEM ZGO

3.

MAT MAT GEO FIZ MAT

4.

ŠPO TJA BIO MAT SLJ

5.

GUM SLJ SLJ ŠPO BIO
6.       OSK/SLJ  
7          

 

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE

Artiče 39

8253 Artiče

KONTAKT

07 45 21 060

o-artice.nm@guest.arnes.si

© 2021 OŠ Artiče Vse pravice pridržane. Agencija.5ka